CESTOPIS:

Ukrajina 2009

Ukrajinské potěšení začalo tím že po minuloročním bojováním s těžkými mastodonty v ukrajinských úvozech jsme se všichni rozhodli a pořídili lehčí motorky.
Sestava byla standardní, jen Jardu Hanzelku jsme nechali doma, protože neměl ještě připravený stroj. Vendovi jsme upravili vozejk na tři motorky a hurá za Natálkou a Leonidem. Na čáře proběhla standardní šikana - ,,voditel" sem potom tam, plné moce atd, ale z Prahy včetně asi hodinové čáry jsme byli Ve Volovci za 14 hodin.

Jediné, co stojí za zmínku je, že jsme na sněhu dobili STOJ. Kdo zná místní krajinu jistě ocení. Na Stoj jsme vyjeli z jižní strany od pstruhových sádek. Na vrcholu jsme udělali orientační chybu, a místo plánovaného sjezdu do Volovce jsme trefily cestu, která nás přivedla do penzionu přes 50 km projížďku po místní ,,trati" asfaltce, v 5 stupních a dešti. Sauna a vodka ale vše zachránila. Ze čtyř dnů nám dva pršelo a byla zima jako v ,,Rusku", takže s ježděním to nijak zvlášť nedopadlo. Každopádně se letos v září ještě vrátíme a snad i s Hanzelkou.

ÚVOD WEBU

CESTOPIS

TEAM

FOTO + VIDEO

KONTAKT