UKRAJINA - ZÁŘÍ 2009

CESTOPIS:

Ukrajina - květen 2009

Letos již podruhé na Ukrajinu - a pojali jsme to mimořádně volně, bez plánů a s nablind neznající se partou. Kupodivu si všichni padli i přes různorodost motorek (jestli se čtyřkolkám tak dá říkat).

Sestava : Honza V - Husaberg 450FE, Pavel V - Husaberg 550FE, Jarda Hanzelka - Yamaha 600, Radek KTM 525exc, Erich YAMAHA 660Grizzly 4x4, Pavel SUZUKI 4x4,Martin SUZUKI 4x4.

Na nečí tip jsme jeli přes Bratislavu, Budapešť, Niegerehazu, Užhorod a klasicky ke Lvovi Do Volovce. Všem doporučuji. Skoro vše po dálnici, kromě asi posledních 200 km.
Střídavě jsme projeli Volosanku, Velký vrch, Poloninu Krásnou, Stoj, Usčornu.

O čem se snad zmínit. Chtěli jsme s jedním noclehem dobýt asi 200 km vzdálenou Hoverlu, ale čtyřkolky svojí průchodností celou partu zpomalily. Cestou z Koločavy přes poloniny na Usčornu jsme po krátké kontrole policií a výjezdu do hory směr Hoverla udělaly Gumu. Rozhodli jsme pak tábořit. V noci nás smáčel chcanec a ráno nebyl čas a nálada o něco se pokoušet. Otrávení jsme sjeli do Usčorné a po státovce (podle mapy) jsme se znuděně začali přemísťovat na Koločavu a potom ke Lvovi s tím, že odpoledne pojezdíme na Stoji. To že nás čeká 20 km tvrdého ofroudu nikdo z nás nečekal, cesta vedla potokem, bahnem a došlo i na strmé výjezdy.

Jen pro zajímavost - Hanzelka jel celou dobu po červené v základní mapě světa na GPS. To tedy nechápu, ale vlastně proto tam jezdíme - že, kamarádi.

ÚVOD WEBU

CESTOPIS

TEAM

FOTOGALERIE

VIDEOGALERIE

KONTAKT