SÝRIE, JORDÁNSKO, LIBANON - 2010

ÚVOD WEBU

VZKAZY

NOVINKY, DENÍK

TRASA A MAPY

FOTO, VIDEO

TEAM

KONTAKT

NOVINKY:

13.4.2010
Expedice zdárně dokončena, deník v PDF si můžete stáhnout k přečtení kliknutím na následující odkaz: Deník expedice Trophyteam.cz 2010 ~ 6,5 MB

Honza V. 8.3.2010
Pro všechny přátele, kamarády a i ty co to jen zajímá, 12.března vyrazíme na plánovanou výpravu Sýrie,Jordánsko a Libanon.
Podle možností zaparkování auta s vlekem pravděpodobně projedeme i část východního Turecka. Na Libanonské území zatím nemáme vízum (na ambasádě nám sdělili že vydání víza trvá od tří dnů do třech měsíců )tak buďto vše dobře dopadne na poslední chvíli, nebo nám vízum vystaví na hranicích a nebo se na ně …. a do Libanonu nepojedeme. Měli bychom projet Sýrii nejprve okolo východní hranice směrem na jih k Damašku, dále překročit hranici do Jordánska které také budeme kopírovat po východní hranici až k Rudému moři a po západní straně u mrtvého moře směrem na sever okolo Damašku do Libanonu. V Libanonu překonáme pohoří a podél moře se vydáme do Sýrie a na sever zpátky do Turecka. Celková trasa by měla být okolo 3500 až 4000km. Plánujeme se jako vždy pohybovat co nejvíce mimo civilizaci a využívat v maximální výši terén, pisty, hamady a poušť. Těšíme se na spaní venku pod neskutečnou klenbou pouštních hvězd.
Pokud to jen trochu půjde budeme v průběhu výpravy dávat Informace o pohybu na web. Tato výprava je dílem několika nadšenců pro dobrodružství dálek a domorodého nefalšovaného přátelství, tak nám držte palce. Rituálním pozdravem se loučím…..jedééém. Ps: Pavku necháváme doma, ale on to tak chtěl.

Pavel V. 11.3.2010
Kliknutím na následující odkaz můžete na mapě (Google maps) sledovat naši expedici: http://maps.google.cz/.....trophyteam